آخر هفته با یه دوست آلمانی رفتم جشنواره هنر Deep Ellum. توی راه یه جای باغچه مانند دیدیم.دوستم گفت Community garden. گفتم چی هست؟ گفت یه فضای شهری رو به ساکنین اون منطقه اختصاص میدن (اجاره میدن) که خودشون بیان گل و گیاه بکارن و استفاده کنن. توی آلمان خیلی زیاده اما اینجا امریکا اولین باری هست که میبینم. فکر کردم که چقدر خوبه که ساکنین یه منطقه نسبت به جایی که زندگی میکنن احساس تعلق داشته باشن و خودشون فضای شهری رو خودشون درست کنن.

جشنواره هنر Deep Ellum خیلی خوب بود. خیلی غرفه ها اجازه عکاسی نمیدادن اما از اونایی که اجازه میدادن و دوست داشتم عکس گرفتم. این عکاسی ها رو خیلی دوست داشتم.

یه سری نقاشی هم بود که چند لایه چوب روی هم بریده شده بودند و نقاشی شده بود که دوست داشتم.

یه غرفه هم بود پر از نقاشی هایی که با مدار چاپی درست شده بودند. هیچوقت فکر نکرده بودم که میشه مدار چاپی رو تبدیل به تابلوهای هنری کرد.

چند دقیقه ای هم نشستیم و از موسیقی زنده اونجا لذت بردیم. چون یکشنبه بود من خیلی خیلی خسته بودم و رسیدم خونه دیگه هیچ انرژی ای نداشتم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های یه دختر تنبل Lisa فلش مموری ویلا در قشم فروشگاه اینترنتی نیوبیست هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان خراسان جنوبی وبلاگ واحد همیاران کانون دبیرستان خوارزمی بلیط هواپیما